Nasza misja jest prosta – wspierać naszych Klientów w sprzedaży ich produktów i usług wykorzystując wszystkie możliwe kanały komunikacji z Konsumentami

Kim jesteśmy ?

Powstaliśmy w 2008 roku w czasie rewolucji cyfrowej, która zmieniła życie konsumentów i marek. Założyliśmy dom mediowy, gdyż wierzymy, że w nowoczesnym i dynamicznym świecie nie ma miejsca dla standardowego modelu działania. Dom mediowy nie może być wyłącznie resellerem powierzchni w mediach, niezależnie od tego, czy są nimi media tradycyjne czy nowoczesne. Dom mediowy musi być partnerem w biznesie każdego Klienta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Jak możemy pomóc ?
01.

STRATEGIA
I ANALITYKA

W procesie strategicznym wykorzystujemy wszystkie dostępne dane, aby przygotowana propozycja komunikacji była adekwatna do aktualnej sytuacji marki oraz odpowiadała na wyzwania, które stawia przed nią rynek. Proponowane przez nas rozwiązania są jednocześnie osadzone w dynamicznie zmieniających się realiach mediowej rzeczywistości.

PLANOWANIE
I ZAKUP MEDIÓW 360°

Codemedia to efektywne planowanie i zakup wszystkich mediów pod jednym dachem. Wywodzimy się z digitalu, dlatego doskonale rozumiemy istotę wykorzystania tego punktu styku z konsumentem w komunikacji 360 stopni. Celem naszych planów mediowych jest dotarcie i budowanie dialogu z Konsumentami wykorzystując najefektywniejsze kanały dotarcia zarówno pod względem kosztu, jak i wyprowadzonej strategii komunikacji.

02.
03.

TELEWIZJA
I MEDIA OFFLINE

W naszym podejściu wychodzimy poza standardową optymalizację kosztową i zakup. Dajemy naszym Klientom dostęp do wielowymiarowej analityki zarówno na poziomie planowania, jak i analizy post kampanii. Jako jedni z pierwszych na rynku oferowaliśmy naszym Klientom kampanie w modelu DR TV, gdzie analizujemy wpływ nawet pojedynczych emisji na ruch na stronie czy infolinii Klienta.

Dzięki wieloletniemu budowaniu relacji ze stacjami telewizyjnymi oraz doświadczeniu sięgającemu początków dzisiejszego modelu zakupowego kampanii telewizyjnych (GRP), nasi Klienci mogą być pewni, że ich kampanie będą zrealizowane z dochowaniem najwyższych standardów.

Niezależnie od tego jaki jest budżet, niezależnie od tego czy mamy do czynienia z kampanią spotową, czy sponsoringową, zawsze skupiamy się na tym, aby kampania osiągnęła konkretny efekt marketingowy.

DIGITAL
I E-COMMERCE

Jesteśmy jedynym domem mediowym z własną siecią afiliacyjną działającą na 16 rynkach europejskich. Budujemy skuteczne programy, w których Klienci płacą tylko za potwierdzone transakcje. Nieustannie wdrażamy nowe narzędzia, metody i strategie współpracy z afiliantami. Posiadamy sieć afiliacyjną Trade Tracker dedykowaną branży e-commerce i tworzoną przez wywodzących się z tej branży specjalistów o wieloletnim doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku.

04.
Zaufali nam
Co u nas słychać ?

Już wiesz kim jesteśmy, jak pracujemy i jak wspieramy naszych Partnerów w biznesie.

A jak możemy pomóc Twojej Firmie ?