Analityka

Jeżeli chcecie Państwo przekonać się, co możemy wnieść do rozwoju Waszego biznesu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź emailowego, lub do wykorzystania formularza dostępnego poniżej.

Analityka

Reklama to mix sztuki i matematyki. Współczesny marketing jest jeszcze bardziej oparty na danych. Dzięki technologii cyfrowej zostawiamy ślady, których analiza i wykorzystywanie w czasie rzeczywistym pozwalają skutecznie budować przewagę konkurencyjną. Bez dogłębnej analityki nie możemy mówić o efektywności kampanii. Zbyt wiele narzędzi i mediów zabiega o to samo cookie. Specjalizujemy się w tworzeniu modeli ekonometrycznych, aby zwiększyć sprzedaż wolumenową, jak i ilościową naszych Klientów.

Audyty serwisów WWW pod SEO

Profesjonalny audyt serwisów www pod działania SEO to pierwszy krok, aby poznać potencjał własnego biznesu w oczach Google. Nasz audyt pokaże co należy zmienić na stronie, aby poprawić swoje wyniki w pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google.

Trade Marketing

Posiadamy spółkę Storic, która specjalizuje się w analizie sprzedaży oraz wsparciu sprzedaży w dystrybucji tradycyjnej (sieci retail). Storic to własna platforma do elektronicznej emisji (kasy POS, mobile, online) oraz rozliczania (kasy POS) kuponów rabatowych.

Analizy konkurencji

Dla każdego Klienta w ramach obsługi przygotowujemy szczegółowe analizy działań konkurencji. Do tego celu wykorzystujemy szereg narzędzi. W ramach analizy nasi Klienci otrzymują informacje na temat strategii komunikacji swoich konkurentów biznesowych, ruchu na stronie, aktywności w social mediach, wydatków na reklamę i wiele innych kluczowych danych. Analizujemy także kreacje konkurencji, co często w połączeniu z wyprowadzoną strategią umożliwia nam doradztwo także w tej kwestii.

Brand 24

Monitorujemy cały internet: fora, blogi, social media (nie tylko Facebooka) . Dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo szybko wychwycić negatywne opinie na temat produktów naszych Klientów i odpowiednio zareagować. Opracowujemy raporty dotyczące obecności i aktywności marek w sieci.

Google Analytics

Jesteśmy certyfikowanymi ekspertami doświadczonymi we współpracy z ponad 300 Klientami z wykorzystaniem technologii web-analitycznych: Google Analytics i Piwik. Dostarczają one zarówno standardowe raporty, jak również bardziej zaawansowane informacje w 4 głównych kategoriach raportowych: Visitors, Actions, Referrers, Goals/e-Commerce (30+ reports).

Już wiesz kim jesteśmy, jak pracujemy i jak wspieramy naszych Partnerów w biznesie.

A jak możemy pomóc Twojej Firmie ?