DZIĘKUJEMY

ZA WSPÓLNE

10 LAT

DZIĘKUJEMY

ZA WSPÓLNE

10 LAT

Czy pamiętacie jeszcze czasy kiedy wszechobecny dziś Google budował dopiero swą obecną potęgę, ekrany dotykowe kojarzyły się nam głównie z futurystyczną wizją świata przedstawioną w „Raporcie Mniejszości”, co drugi z nas nosił w kieszeni Nokię, komórką można było wysłać co najwyżej MMS-a, technologiczny wizjoner Steve Jobs zdołał zaprezentować jedynie pierwszy model iPhone-a, nikt w Polsce prawie nie słyszał o Androidzie, Galaxy było jedynie pustym słowem, rodzima Nasza Klasa pod względem liczby użytkowników przykrywała czapką jakiegoś tam Facebooka, system szybkiego przesyłania danych LTE nieśmiało stawiał swe pierwsze kroki, internetu nie można było wziąć z sobą „na miasto”, muzykę poza domem wciąż słuchało się z Discman-a lub mp3-ki, po film na weekend szło się do wypożyczalni, tak powszechne obecnie w każdym niemal smartfonie kilkunastomegapixelowe matryce miały głównie lustrzanki, na kawę do Starbucks’a trzeba było jechać za granicę, w Biedronce nie można było płacić kartą, niejednokrotnie podróż koleją z Warszawy do Trójmiasta trwała ponad 5 godzin, zaś tak popularny obecnie sportowo-kulturalno-biznesowy obiekt stolicy Stadion Narodowy dopiero zaczynał się budować…?

 

Ktoś mógłby powiedzieć, że to jakaś zamierzchła przeszłość, a tak jeszcze było w… 2008 roku! To właśnie rok, w którym powstało Codemedia. Czas leci jak oszalały. Zdawałoby się, że wystartowaliśmy tak niedawno, że zaledwie wczoraj usiedliśmy przy naszych biurkach, a tu niepostrzeżenie „stuknęło” nam okrągłe 10 lat! Tak, tak minęła już dekada, od momentu w którym jako niezależny dom mediowy zaczęliśmy doradzać firmom z różnych branż jak skutecznie odnaleźć się w komunikacyjnej i mediowej dżungli.

W trakcie tych 10-ciu lat istnienia Codemedia:

Trochę urośliśmy

Na początku zespół nasz liczył kilka a obecnie około 50 osób, zaś przez te wszystkie lata Codemedia było miejscem pracy w sumie dla blisko 120 osób.

Zbudowaliśmy skuteczną drużynę

Efektywne kampanie tworzone przez reprezentację ekspertów mediowych Codemedia to nasz chleb powszedni. Drużynowe sukcesy odnosimy  również na innych polach. Zdobyliśmy m. in.  1 miejsce w rozgrywkach branżowych w piłkę nożną.

Pracowaliśmy bez wytchnienia

Korespondując z klientami i mediami wysłaliśmy i otrzymaliśmy razem ponad 5,5 miliona e-maili.

Zrealizowaliśmy wiele kampanii w różnych mediach

W samej tylko telewizji dostarczyliśmy naszym klientom około 140 tysięcy GRP, a obejrzenie wszystkich wyemitowanych za naszym pośrednictwem reklam tv zajęłoby ponad rok!

Nie daliśmy też odpocząć działowi finansów

Wystawiliśmy blisko 23 tysiące faktur, rozliczając z drugiej strony ponad 30,5 tysiąca dokumentów księgowych otrzymanych od naszych kontrahentów.

Czterokrotnie zmienialiśmy naszą siedzibę

Rozwijając się i poszukując odpowiedniego metrażu pozostaliśmy wciąż wierni (z racji na bliskość metra i położenia na mapie miasta) rejonowi Służewca i Mokotowa, który jest nadal naszym matecznikiem.

Moglibyśmy otworzyć przyzakładowe przedszkole

20 razy gratulowaliśmy naszym pracownikom „awansu na Mamę lub Tatę”.

Jeżdząc do pracy zwykliśmy korzystać z różnych środków lokomocji

Nasza reprezentacja rowerzystów w Codemedia w drodze do pracy pokonała już ponad 14 000 kilometrów, a to więcej niż z Warszawy do Pekinu i z powrotem!

„Otarliśmy się” o Oscara

Film dokumentalny pt. ”Joanna”, który mieliśmy przyjemność współfinansować otrzymał nominację do nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Dbaliśmy i dbamy o dobrą atmosferę

To ważne, bo dużo czasu spędzamy wspólnie w biurze. Nie gdzie indziej, tylko właśnie w pracy kilkoro z nas poznało swoje „drugie połówki” na resztę życia 😉

Te minione 3650 dni to dla nas okres wytężonej pracy i ciągłego wsłuchiwania się w potrzeby firm, z którymi mieliśmy lub mamy nadal okazję współpracować. To także czas nieustannej nauki i rozwijania naszych kompetencji, wszak świat nie stoi w miejscu, a świat mediów wręcz pędzi.

 

10 lat działania na niezwykle konkurencyjnym rynku pokazuje, że udaje się nam z sukcesami kontynuować rozpoczętą w 2008 r. misję bycia prawdziwym partnerem i skutecznym doradcą mediowym. Mamy więc powód do satysfakcji i świętowania. To także okazja, aby podziękować tym, którzy są współtwórcami naszego sukcesu. Osobom, które przyczyniły się do powstania i rozwoju firmy, wszystkim jej obecnym i byłym pracownikom. W sposób szczególny dziękujemy naszym dotychczasowym klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli, ale także mediom i wydawcom za przychylność i otwartość, bez których trudniej byłoby nam proponować efektywne rozwiązania komunikacyjne.

Bardzo dziękujemy!

 

Ufamy, że następna dekada działalności, w którą właśnie wkroczyliśmy, okaże się dla Codemedia równie pomyślna, że będziemy mieć okazję do świętowania kolejnej naszej okrągłej rocznicy choć zapewne w trochę już innej technologicznej i mediowej rzeczywistości.