Kompetencje

Oferujemy zintegrowane usługi z zakresu strategii 360 stopni oraz planowania i zakupu mediów. Specjalizujemy się w rozwiązaniach w mediach bezpośrednio wspierających sprzedaż.

Autorski model strategiczny 4D

W procesie strategicznym wykorzystujemy wszystkie dostępne dane, aby wyprowadzona propozycja komunikacji była adekwatna do aktualnej sytuacji marki oraz odpowiadała na wyzwania, które stawia przed nią rynek. Proponowane przez nas rozwiązania są jednocześnie osadzone w dynamicznie zmieniających się realiach mediowej rzeczywistości.

Planowanie i zakup mediów 360°

Codemedia to efektywne planowanie i zakup wszystkich mediów pod jednym dachem. Wywodzimy się z digitalu, dlatego doskonale rozumiemy istotę wykorzystania tego punktu styku z konsumentem w komunikacji 360 stopni. Celem naszych planów mediowych jest dotarcie i budowanie dialogu z Konsumentami, wykorzystując najefektywniejsze kanały dotarcia zarówno pod względem kosztu, jak i wyprowadzonej strategii komunikacji.

Analityka

Reklama to mix sztuki i matematyki. Współczesny marketing jest jeszcze bardziej oparty na danych. Dzięki technologii cyfrowej zostawiamy ślady, których analiza i wykorzystywanie w czasie rzeczywistym pozwalają skutecznie budować przewagę konkurencyjną. Bez dogłębnej analityki nie możemy mówić o efektywności kampanii. Zbyt wiele narzędzi i mediów zabiega o to samo cookie. Specjalizujemy się w tworzeniu modeli ekonometrycznych, aby zwiększyć sprzedaż wolumenową, jak i ilościową naszych Klientów.

Telewizja

Dostarczamy naszym Klientom kompleksową usługę planowania i zakupu kampanii telewizyjnych. Z sukcesami łączymy kampanie telewizyjne z działaniami digital, radiem, prasą, czy reklamą zewnętrzną. W naszym podejściu wychodzimy poza standardową optymalizację kosztową i zakup. Dajemy naszym Klientom dostęp do wielowymiarowej analityki zarówno na poziomie planowania, jak i analizy post kampanii. Jako jedni z pierwszych na rynku oferowaliśmy naszym Klientom kampanie w modelu DR TV, gdzie analizujemy wpływ nawet pojedynczych emisji na ruch na stronie czy infolinii Klienta. Dzięki wieloletniemu budowaniu relacji ze stacjami telewizyjnymi oraz doświadczeniu sięgającemu początków dzisiejszego modelu zakupowego kampanii telewizyjnych (GRP) nasi Klienci mogą być pewni, że Ich kampanie będą zrealizowane z dochowaniem najwyższych standardów Niezależnie od tego jaki jest budżet, niezależnie od tego czy mamy do czynienia z kampanią spotową, czy sponsoringową, zawsze skupiamy się na tym, aby kampania osiągnęła konkretny efekt marketingowy.

Kreacja

Tworzymy strategie komunikacji, przygotowujemy kreacje reklamowe nie tylko dla kampanii digital, ale także spoty do kampanii telewizyjnych, jak również dedykowane dla komunikacji na VOD oraz YouTube.

MediaMath Terminal One

Terminal One jest systemem do zarządzania kampaniami opartymi o technologię MediaMath, która wykorzystuje dane, automatyzuje egzekucję i optymalizuje interakcje we wszystkich adresowalnych mediach. Wykorzystujemy Terminal One jako punkt dostępowy do wszystkich mediów/kanałów programmatycznych takich jak: display, video, mobile i social. Rozwiązanie to dostarcza elastyczną segmentację i aktywację zasobów w oparciu o dane online i offline.

UPCAST Social

Upcast Social jest platformą, która pomaga budować, prowadzić komunikację i optymalizować kampanie w social mediach takich jak Facebook czy Twitter. Upcast dostarcza dużo bardziej zaawansowane możliwości zarządzania kampanią (setki kreacji, targetów, testy A/B) niż natywne narzędzia www platform, pozwalając zaoszczędzić czas i zwiększyć ROI z inwestycji w social media.

Audyty serwisów WWW pod SEO

Profesjonalny audyt serwisów www pod działania SEO to pierwszy krok, aby poznać potencjał własnego biznesu w oczach Google. Nasz audyt pokaże co należy zmienić na stronie, aby poprawić swoje wyniki w pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google.

ThinkOpen – E-mail marketing

E-mail marketing nie chce umrzeć i ma się dobrze. To wciąż jeden z najlepiej konwertujących formatów reklamowych i najczęściej wykorzystywany w kampaniach rozliczanych za efekt. Działania e-mailingowe realizowane przez Codemedia charakteryzują się wysoką skutecznością w zakresie wsparcia sprzedaży, personalizacją oraz automatyzacją. Posiadamy własne narzędzie ThinkOpen do zarządzania kampaniami e-mailingowymi realizowanymi na bazach naszych Klientów. ThinkOpen to narzędzie (klasy Marketing Automation) do automatyzacji komunikacji z Klientami z wykorzystaniem kanałów bezpośrednich. Przy wsparciu systemu ThinkOpen (Plus) jesteśmy w stanie zbudować zautomatyzowane reguły i scenariusze komunikacji z Klientami oraz wysyłki spersonalizowanych treści w kanałach e-mail. Narzędzie integruje się z naszymi technologiami programatycznymi, pozwalając objąć spójnymi działaniami wszystkie kanały komunikacji z konsumentami.

Lead Generation

Lead generation to generowanie zainteresowania lub zapytań o oferty produktów i usług w biznesie. Leady mogą być tworzone w celu budowania list potencjalnych klientów, pozyskiwania subskrybentów newsletterów lub jako leady sprzedażowe. Lead nurturing, czyli „pielęgnowanie leadów” w celu maksymalizacji konwersji na sprzedaż. Lead jest ściśle powiązany z lejkiem sprzedażowym. Na każdym etapie procesu sprzedażowego mamy do czynienia z innym segmentem klientów i z innymi potrzebami, przez co inne działania będą potrzebne, aby lead skonwertował. Reasumując Lead Nurturing to szereg działań marketingowych, które mają sprawić, że lead staje się klientem.

Storytelling

Storytelling to opowiedzenie o wartościach marki nakierowanych na tworzenie świeżych więzi pomiędzy marką a Klientem. Więzi budowane są na pełnych emocji, ważnych doświadczeniach, które głęboko zakorzeniają się w pamięci. Dzięki temu prowadzą do większej sprzedaży i lojalności.

Trade Marketing

Posiadamy spółkę Storic, która specjalizuje się w analizie sprzedaży oraz wsparciu sprzedaży w dystrybucji tradycyjnej (sieci retail). Storic to własna platforma do elektronicznej emisji (kasy POS, mobile, online) oraz rozliczania (kasy POS) kuponów rabatowych.

Już wiesz kim jesteśmy, jak pracujemy i jak wspieramy naszych Partnerów w biznesie.

A jak możemy pomóc Twojej Firmie ?