Codemedia z nowym Media Managerem

Przez 19 czerwca 2019 Z życia firmy

Do zespołu naszego domu mediowego dołączył Piotr Szatyński. Wcześniej pracował w agencji Zenith.

Piotr Szatyński w naszym domu mediowym odpowiedzialny jest m.in. za strategiczne planowanie, zakup mediów oraz nadzór nad realizacją kampanii dla wybranych klientów. W swojej karierze pracował przy wielu zróżnicowanych projektach – od prowadzania działań wizerunkowych dla marek FMCG po świadomościowe i sprzedażowe dla sektora automotive oraz handlu. Swoje bogate doświadczenie i kompetencje będzie mógł wykorzystać podczas pracy z nowymi klientami.

Nasz nowy Media Manager pracę w branży rozpoczął w 2010 roku w strukturach MPG (obecnie Havas Media). Od początku zajmował się kompleksowym prowadzeniem kampanii, w tym utrzymywaniem stałego kontaktu z klientami. W 2018 roku objął stanowisko Media Managera w agencji Zenith. Do jego obowiązków należała analiza i budowanie strategii dla jednej z większych na polskim rynku marek z kategorii retail.

Piotr Szatyński jest absolwentem urbanistyki na Wydziale Geografii Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie, poza czasem spędzanym z rodziną i znajomymi, pasjonuje się discgolfem.