Wielki powrót reality-show „Big Brother”

Przez 27 listopada 2018 Okiem Ekspertów

Wiosną 2019 roku na antenie TVN7 ponownie pojawi się „Big Brother”. Pierwsza edycja programu emitowana była w 2001 roku i śledziły ją miliony widzów. Jak będzie tym razem?

”Big Brother” to pierwszy reality-show w polskiej telewizji, który od początku emisji wzbudzał duże kontrowersje. Uczestnicy programu szybko zyskali popularność i stali się rozpoznawalni. W latach 2001-2002 TVN pokazał trzy edycje programu, dwie kolejne jesienią 2007 i wiosną 2008 roku.

Portal Wirtualnemedia.pl w najnowszym artykule porusza temat powrotów na antenę dobrze znanych publiczności programów rozrywkowych. Od lutego ub.r. TVN znów emituje teleturniej „Milionerzy”, poprzednio obecny w stacji od 1999 do końca 2010 roku (z przerwą w latach 2003-2007). Nadawca wrócił również z programem „Agent”, a teraz zapowiedział także drugi sezon serialu „Odwróceni”.

W materiale można przeczytać opinię m.in. Katarzyny Baczyńskiej, TV Director w naszym domu mediowym. Zauważa ona m.in., że „powodzenie reaktywacji sprawdzonych formatów zależy od kilku czynników. Po pierwsze, jaki to format i jak wpisuje się w aktualne trendy zainteresowania widzów, po drugie: czy uda się odświeżyć formułę (i na ile to odświeżenie będzie udane), po trzecie: na czym zależy nadawcy”.

Z całym materiałem można zapoznać się na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/big-brother-tvn7-casting-premiera-marzec-2018