„Jaka to melodia?” z Norbim na razie ma mniej widzów niż z Janowskim przed rokiem

Przez 12 września 2018 Okiem Ekspertów

Teleturniej TVP 1 z nowym  prowadzącym przyciąga tej jesieni mniej widzów niż zeszłoroczne odcinki z Robertem Janowskim.

 

Z początkiem września TVP 1 rozpoczęła  emisję nowego sezonu teleturnieju z Norbim w roli prowadzącego. Można go oglądać codziennie o godz. 17:30, oprócz niedzieli – emisja o godz. 18:30. Po pierwszych sześciu wydaniach największą widownię „Jaka to melodia” zgromadziła w niedzielę 2 września – 1,77 mln – wynika z analizy portalu Press.pl. W tygodniu notuje mniejsze zainteresowanie:

  • w poniedziałek 3 września teleturniej śledziło 1,14 mln,
  • we wtorek 4 września – 1,22 mln,
  • w środę 5 września – 1,08 mln,
  • w czwartek 6 września – 1,27 mln widzów.

 

W paśmie nadawania teleturnieju Jedynka zajmuje drugie miejsce pod względem oglądalności, wyprzedza ją jedynie Polsat z serialem „Gliniarze”. Jak komentuje Katarzyna Baczyńska, TV Director w naszym domu mediowym: „Jest gorzej niż w zeszłym roku w tym samym okresie, ale musimy pamiętać o spadku całej anteny, więc spadek widowni „Jaka to melodia?” rok do roku może być pośrednio wynikiem tego”.

Zachęcamy do zapoznania się z całym artykułem na: https://www.press.pl/tresc/54557,_jaka-to-melodia__-z-norbim-na-razie-ma-mniej-widzow-niz-z-janowskim-przed-rokiem