Codemedia promuje markę Mustela

Przez 3 stycznia 2019 Nasze kampanie

Z początkiem nowego roku startuje pierwsza kampania telewizyjna marki Mustela. Akcja oparta będzie na 10-sekundowych spotach telewizyjnych oraz bilbordach sponsorskich. Za jej zaplanowanie i realizację odpowiada nasz dom mediowy Codemedia.

Mustela to marka francuskiego laboratorium farmaceutycznego i dermokosmetycznego – Laboratoires Expanscience. Firma posiada ponad 60-letnią tradycję na rynku produktów dedykowanych niemowlętom oraz ich rodzicom. Polski oddział oferuje swoim klientom ponad 50 innowacyjnych, bezpiecznych i bliskich naturze pozycji, które chronią skórę dzieci oraz młodych mam.

Mustela od początku swojego istnienia dba o to, aby oferowane przez nią produkty były najwyższej jakości. Naturalność i bezpieczeństwo receptur kosmetycznych to nasz priorytet. Laboratoires Expanscience stale opracowuje i wykorzystuje innowacje naukowe w dermatologii, by zaspokajać potrzeby nie tylko dzieci, ale także ich rodziców – mówi Magdalena Rzewuska, Marketing & Medical Manager LABORATOIRES EXPANSCIENCE Polska.

Reklamowany produkt to „Delikatny żel do mycia”. Zawiera on unikatowy Avocado Perseose – chroniony patentem składnik aktywny. Wzmacnia on barierę skórną, nawilża oraz chroni bogactwo komórkowe skóry.

Promocja w telewizji ma zapewnić dotarcie do grupy mam dzieci do 3 roku życia, a także kobiet, które planują powiększenie rodziny. W kampanii podkreślane jest to, jak ważne jest prawidłowe nawilżanie i ochrona skóry niemowląt za pomocą naturalnych i bezpiecznych dla nich produktów.

Cieszymy się, że marka Mustela obdarzyła nas zaufaniem i powierzyła swoją pierwszą kampanię telewizyjną naszemu zespołowi. Analiza grupy celowej oraz rynku pozwoliły nam na odpowiedni dobór medium do potrzeb naszego Klienta – w tym przypadku telewizji. Kampania spotowa została zaprojektowana tak, aby precyzyjnie dotrzeć do młodych matek. Billboardy sponsorskie pojawią się głównie przy bardzo popularnym wśród tej grupy Dzień Dobry TVN – mówi Bartosz Zientek, Group Account Director w naszym domu mediowym Codemedia.