Jakub Zientek Social Media & Content Deputy Directorem w Codemedia

Przez 10 sierpnia 2018 Bez kategorii

Jakub Zientek dołączył do zespołu wyspecjalizowanego w realizacji komunikacji obejmującej działania contentowe, obecność w social mediach oraz akcje z influencerami.

Do obowiązków Jakuba Zientka jako Social Media & Content Deputy Directora należy także pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie kompetencji zespołu.

Zientek posiada 6-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w działach Client Service kilku agencji. Przed rozpoczęciem współpracy z Codemedia  związany był z Isobar Poland, gdzie jako Senior Account Manager realizował działania z różnych obszarów reklamy i marketingu, głównie digitalu i social media. Pracował dla takich marek jak Audi, Play, Algida, Philips, Orange i Adidas.

Jakub Zientek jest absolwentem studiów z zakresu public relations i marketingu na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Prywatnie pasjonat sportu oraz wszelkich aktywności fizycznych, przede wszystkim koszykówki, piłki nożnej oraz biegania. Miłośnik muzyki, podróży i dobrego jedzenia.